Panónska cesta - zničená zastávka MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Prosím opäť o výmenu našej zastávky MHD. Vyzerá ako z geta, vsetko postupne ničia. Toto je snáď posledná takáto dokaličená zastávka v meste!

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,

opravu prístrešku na uvedenej zastávke zaradíme do plánu.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
21. január 2020

Andrej Mišina

Dobrý deň. Je prosím niečo nové ohľadom tejto zastávky MHD? Vďaka za informácie.
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava uvedenej zastávky je naplánovaná na II. kvartál roku 2020.
Kedy? II. kvartál 2020

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
05. február 2020

Andrej Mišina

Super, tak verím, že sa to podarí, ďakujem za odpoveď.
18. jún 2020

Martin Uváček

Prístrešok bol zaplechovaný a novo natretý. Myslím že týmto je podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania