MHD zástavka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 14. apríla 2012

Chcem nahlásiť puknuté sklo na zástavke Vysoká škola manažmentu smerom do mesta.

16. apríl 2012

Jakub

Tento podnet, je uplne bezpredmetny, lebo zastavky MHD patria do spravy dopravneho podniku a vymeny pre nich robi externa firma.
podla mna sa treba obratit priamo na dopravny podnik.
20. apríl 2012

pejay

Nebolo by ideálne, ak by sme mohli nahlásiť akýkoľvek podnet týkajúci sa nášho okolia cez jednu stránku s tým, že by sa to dostalo do rúk kompetentným? Pre mnohých ľudí je totiž ťažké rozlišovať medzi jednotlivými inštitúciami a ich právomocami (obzvlášť na Slovensku).
23. apríl 2012

Odkazprestarostu.sk

@Jakubm @pejay: Portál www.odkazprestarostu.sk slúži na zadávanie akýchkoľvek podnetov týkajúcich sa miestnej samosprávy. Aj dopravný podnik spadá pod Magistrát, preto je úplne legitímne zadávať sem aj podnety takéhoto charakteru (rozbitá zastávka).
18. máj 2012

Valec

Len aby sem neboli za chvíľu nahlasované aj podnety o rozbitej susedovej schránke.
21. marec 2019

Andrej Mišina

Prihovaram sa opakovane za vymenu tejto zastavky. Cez popraskany lexan na streche kvapka za dazda hnusna spinava voda a aj v noci vyzera cela zastavka hnusne ako z filmu Euro trip. Pan Hrčka, prihovorte sa za to, prosim.
19. apríl 2019

Andrej Mišina

Je prosím možné vyjadriť sa k tejto zastávke niekym kompetentným? Osobne neviem kde hľadať hnusnejšiu zastávku ako je táto. Tiež by ma zaujímal ten betónový sarkofág pri nej - čo to je? Dokedy to tu bude a či sa to nedá opraviť. Za zastávkou je kanál zaťažený starou pneumatikou... Celé to dokopy pôsobí ako typický príklad zanedbaného verejného priestranstva, ktorý je každému ukradnutý a pritom je to 5 zastávok od centra mesta!
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že odpovedáme až teraz, snažíme sa však postupne vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Príslušná zastávka je momentálne v správe Dopravného podniku Bratislavy. Na základe tohto podnetu sme ich informovali o jej nežiadúcom stave, na čo sme dostali odpoveď, že u nich bola zaradená do plánu opráv. Oprava zastávky by mala pozostávať z výmeny skiel a obnovenia náteru.

S pozdravom,

Oddelenie mestskej mobility
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
13. jún 2020

Martin Uváček

Prístrešok na zastávke má aktuálne obnovený zelený náter. Myslím, že je to týmto vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania