Trenčianska-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2019

Pri výjazde z ulice Ružová dolina na Trenčiansku je prerastenou burinou a drevinami zakrytý výhľad na prichádzajúce vozidlá.

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. jún 2019

Anonymný užívateľ

Foto z opačnej strany - dreviny ostrihané - podnet vyriešený.
Ďakujeme.
11. október 2019

Anonymný užívateľ

Ten peň opäť zarastá!
Treba tento podnet opätovne zaslať na:
Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava.
11. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne odoslaný samospráve.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výmladky brániace rozhľadu do križovatky boli odstránené.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania