Trenčianska-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
S 12. júna 2019

Zle / prilis vysoko umiestnena znacka zakazu odbocenia, cca 90% soferov ju ignoruje, alebo nevidi. Kazdodenne kolizne situacie, ktore nikto neriesi.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania