Kopčianska - poškodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 27. mája 2019

opäť ďalšia dopr. značka znicena...v nedelu este stala :) :(

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. máj 2019

Jerome

bez zmeny
31. máj 2019

Jerome

na zemi
09. júl 2019

Jerome

admin, urgujte, značka je na zemi!!!
19. júl 2019

Jerome

na zemi, prosím urgujte kompetentných! a nech sa pozrú aj na tu skládku hneď vedľa! Kde sú inšpektori ??
24. august 2019

Jerome

huraaa, dopravna znacka stoji ! Podnet vyrieseny.
24. august 2019

Jerome

špina vo ver.priestranstve neriesene...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania