Jelačičova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Upchatý kanál na rohu Jelacicovej a Kupeckeho

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. november 2019

Juro

Stále neriešené- tentotyzdnovy dážď opäť ukázal že kanál je upchatý
11. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
22. november 2019

Marian

Jelačičova-cesta-výtlk

V križovatke novo zrekonštruovanej Jelačičovej a Kupeckého je vozovka zle vyspádovaná, takže voda sa sústredí a vytvorí bariéry na "bezbariérovom" prechode pre chodcov.

Ako sa po rekonštrukcii robila prebierka?
22. november 2019

Marian

Administrator moj podnet presunul do podnetu o upchatej kanalizacii, ale problem je aj to, ze na druhej strane prechodu smerom ďalej od Miletičovej ulice nie je vôbec žiaden kanál . Iba zle vyspádovaný asfalt po rekonštrukcii, ktorá prebehla začiatkom jesene. Viď prvá fotka s mlákou pred smajlíkom.
Dnes sa voda vyparila a ostalo tam blato z lístia, ktoré tam dážď spláchol.
27. december 2019

Juro

Stále je ten kanál upchatý, prosím vás nemôžte tam niekoho poslať, zberá sa tam voda a peší to musia celé obchádzať tým pádom mimo prechod pre chodcov. Dakujem
02. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. február 2020

Martin U

Podnet už skoro rok neriešený. 24 hodín po daždi je kanál stále plný vody.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.