Cesta na Senec-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Roky nečistené a zanesené odtokové priepusty a rigoly na moste ponad Seneckú cestu smerom k diaľnici. Je tam kopec bordelu, ktorý vode zabraňuje odtekať.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Martin U

Venoval sa už niekto kompetentný tomuto podnetu?
24. august 2019

Martin U

Neriešené. Treba opätovne preposlať.
27. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpusty na mostných objektoch budú čistené v jesenných mesiacoch.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania