Pri starej prachárni-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 03. júna 2019

Na ulici Pri starej prachárni je nedokončená oprava chodníka (chýba asfaltová vrstva). Prosím o opravu a údržbu.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
19. júl 2019

Peter Oravec

Žiadam o vyjadrenie úradníka, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Bez obrubníka sa leje betón rovno do hliny a trávy, nesprávne spracovaná betónová zmes pri okraji chodníka, v zeleni betón a na znečistenom okraji chodníka zvyšky betónu, nesprávne ukončená plocha od zelenej plochy (voľne sypaný betón "dostratena"). Prosím uviesť meno a prezvisko zodpovedného zamestnanca magistrátu, termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) pocut, ze takymto slendrianskym opravam odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude ziadat napravu.
19. júl 2019

Peter Oravec

Žiadam o vyjadrenie úradníka, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Bez obrubníka sa leje betón rovno do hliny a trávy, nesprávne spracovaná betónová zmes pri okraji chodníka, v zeleni betón a na znečistenom okraji chodníka zvyšky betónu, nesprávne ukončená plocha od zelenej plochy (voľne sypaný betón "dostratena"). Prosím uviesť meno a prezvisko zodpovedného zamestnanca magistrátu, termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) pocut, ze takymto slendrianskym opravam odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude ziadat napravu.
Prosím o preposlanie samospráve.
19. júl 2019

Peter Oravec

Žiadam o vyjadrenie úradníka, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Bez obrubníka sa leje betón rovno do hliny a trávy, nesprávne spracovaná betónová zmes pri okraji chodníka, v zeleni betón a na znečistenom okraji chodníka zvyšky betónu, nesprávne ukončená plocha od zelenej plochy (voľne sypaný betón "dostratena"). Prosím uviesť meno a prezvisko zodpovedného zamestnanca magistrátu, termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) pocut, ze takymto slendrianskym opravam odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude ziadat napravu.
Prosím o preposlanie samospráve.
05. august 2019

Roman Mihalik

prosím o preposlanie samospráve
06. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. september 2019

Peter Oravec

Toto už je vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania