Domkárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 08. júna 2019

Dobrý deň,
Na Domkarskej uliici sa už dlhšie nachádza dlhodobo odstavené vozidlo bez ečv s vyfučanými kolesami. Prosím o vylepenie výzvy a následné odstránenie.
Ďakujem

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 10.06.2019 bola na vozidlo vylepená výzva na odstránenie.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa na danom mieste už nenachádza. Podnet je tým vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania