Jaskový rad-Cesty a chodníky-iné


Vyriešený
meno
Katarina 08. júna 2019

Dobry den,uz asi stvrty den tu stoji odparkovane auto ktore sposobuje problemi chodcom. Je len otazka casu kedy sa tu nieco stane.

08. jún 2019

Martin U

Čo takto volať 159?
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dňa 10.06.2019 bol podnet vyriešený.
Ďakujeme za podnet.

ml. kom. Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania