M. Curie Sklodowskej-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

poškodená drevená plocha...

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.





MÚ BA - Petržalka
28. jún 2019

Palo

Dobry den MU BA Petrzalka na co sa caka? Cele "podium" je znicene, ale mam dojem ze to je aj zle zvolenym alebo spracovanym riesenim. Dosky praskaju a oduvaju sa (vid.foto). Ake bude to riesenie, nieje skoda nechat nieco chatrat a potom vynalozit vacsie naklady?
01. júl 2020

doot

Už počas výstavby upozorňovali že to bude takto vyzerať... Mali by to nahradiť dlažbou.Momentalne to je celé rozbité a pre menšie deti nebezpečné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania