Mlynské Nivy-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Reklamný smog v kombinácii s vrakom bez STK/EK zaparkovaným v protismere.

17. jún 2019

Michal

je takáto reklama ok?
17. jún 2019

Michal

mne skor vadia tie zaparkovane auta na chodniku, od tej tabule pneu smerom k zastavke prievoz. kde nie je casto koli autam parkujucim na chodniku ani ten meter miesta pre chodcov.
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. august 2019

Michal

dobrý deň, máte nejakú odpoveď či je to ok? ubehli takmer 2mesiace.
13. august 2019

VladoB

Podľa predpokladov sa nič nedeje... reklama funguje ďalej.
14. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň na danom peugeote bola vylepená výzva už 3.7.2019.
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. august 2019

VladoB

Možno tam výzva bola, ale teraz tam nie je - takže odstránili výzvu a parkujú veselo ďalej.
20. august 2019

Ružinov - Prievoz

VladoB, Ja som ju tam tiež nevidel a to tade chodím sa dá povedať každý deň info, že bola vylepená výzva 3.7.2019 mi poslal pracovník úradu preto som ju posunul sem.
12. september 2019

Michal

niečo nové? oddelenie životného prostredia? ďakujem za spätnú väzbu
18. september 2019

Michal

ďakujem-e za spätnú väzbu k riešeniu situácie. Hlavne či je to legálna reklama a taktiež zaberá parkovacie miesto pracujúcim ľuďom.
19. september 2019

Michal

nelegálna reklama + neplatná TK a EK už viac ako rok! stačí to na odtiahnutie?
19. september 2019

Michal

prosím o urýchlené riešenie situácie. mimo neplatných TK a EK blokuje parkovacie miesta a funguje ako nelegálny reklamný smog.
23. september 2019

VladoB

tak už je tam nová výzva...
03. október 2019

VladoB

Dnes bola výzva opäť odstránená, asi idem hľadať kontakt rovno na to oddelenie na magistráte, takto, keď na to odpovedá anonym, tak sa točíme stále dokola a pneuservis si robí reklamu zadarmo...
12. október 2019

Michal

čo s tým ide robiť magistrát? nejaký návrh, postup, riešenie? vďaka
13. október 2019

Ružinov - Prievoz

auto samozrejme patrí autoservisu ktorý tam má reklamu. Majiteľ sa vyjadril, že danú reklamu potrebuje a, že na danom mieste bude kľudne vymienať iné nepojazdné vraky. čiže aj keď sa dané vozidlo odstráni po uplynutí výzvy môžme podľa jeho vyjadrenia čakať ďalšie...
13. október 2019

Michal

dnes tam síce auto ( vrak ) stojí ale reklama z auta zmizla. tak sa nechajme prekvapiť
17. október 2019

VladoB

Update, auto vymenené, aktuálne s platnou STK, môžte zmeniť kategóriu z "dlhodobo odstavené vozidlá" na "nepovolený reklamný smog"
17. október 2019

Michal

Magistrát: je toto normálne? takto si niekto hrá s našim časom a energiou. čo s tým budete robiť? Alebo čo s tým vieme robiť my, občania, aby sme si tu zas 2mesiace nedopisovali!
22. október 2019

Michal

Zjavne sa jedná o nemorálne jednanie majiteľa/majiteľky tohto servisu. O tomto neplatenom reklamnom smogu nehovoriac. Tento druh reklamy, k tomu ešte nelegálnej, vypadá fakt na hrozne. Nenechajme to len tak. v mene Ružinovčanov ďakujeme
31. október 2019

Michal

update? aká inštitúcia sa zaoberá či ide o nelegálny reklamný smog?
04. november 2019

VladoB

Asi si z nás robia srandu...
04. november 2019

Ružinov - Prievoz

Obnovil si kontroly a vrátil sa späť.
04. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.