Guothova-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

pri vstupe do arealu skoly z guothoveh ulici pravidelne parkuju auta tak ze brania vstupu do arealu a stoja na prechode, cim prichadza k zivota ohrozujucim situaciam. ziadam prechod zvyraznit, potiahnut ho az k brane, osadit spomalovace z kazdej strany prechodu a pridat znacky upozornujuce na zvyseny pohyb deti. dalej mechanicke zabrany, napr vo forme stojanov na bicykle, vo sirke 5m po oboch stranach pri vchode, nakolko aj tato vyhlaska je pravidelne porusovana a auta su odparkovane v bezprostrednej blizkosti pre hodu tak ze brania vyhladu deti ktora z arealu vychadzaju a nie je ich dobre vidno z pohladu vodica ktory ulicou prechadza. este podotknem ze ulicou pravidelne chodi minibus. spomalovace sice su osadene na zaciatku aj konci ulice avsak toto nepostacuje, pravudelne sa tade auta doslova prevalia bez toho aby soferi len tusili ze sa tam pohybuju deti ktora maju obmedzeny vyhlad vdaka odparkovanym autam.

14. jún 2019

Michal

fotka z nasledujuceho dna 15:10, takto sa riesia podnety mestskou policiou, papierikom za stieracmi. prave preto pisem tento podnet a ziadam a systemove riesenie...
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.