Dvojkrížna-vandalizmus-rušenie nočného pokoja


V riešení
meno
Natália 16. júna 2019

Rušenie nočného pokoja, hluk a hlasná hudba z reštaurácie Kráľovský dvor. Opakovane porušujú nočný pokoj do 04:00 niekedy 05:00 rána (väčšinou v sobotu, napríklad aj teraz 16.6.2019 kedy sme viackrát volali políciu), "túrovanie" motorov automobilov v neskorých nočných a skorých ranných hodinách, ktoré parkujú v areáli reštaurácie a naháňajú sa po ulici Čiližská, "hostia" ak sa to tak dá nazvať z reštaurácie po odchode nadránom vykrikujú na chodníkoch aj do 06:00.
Prosím o obmedzenie otváracích hodín reštaurácie Kráľovský dvor, aby si moja rodina a rodiny mnohých iných ľudí v okolí mohli počas víkendov pospať a oddýchnuť. Ďakujem vám za pochopenie.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme. Čo sa týka rušenia nočného pokoja volajte prosím 158 - políciu, ktorá je jediným kompetentným orgánom vo veci operatívne konať. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a situácia sa zmení, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.