Jakubovo námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Vladimir 24. júna 2019

Na Jakubovom namesti pri detskych preliezkach sa nachadza prevrateny plastovy kos s odpadkami. Rad by som vas poprosil o jeho odpratanie, vietor ich roznasa po ihrisku. Dakujem.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
smetný kôš síce nepatrí mestskej časti, ale neporiadok necháme odstrániť. Zároveň by sme chceli poprosiť obyvateľov, aby svoj odpad neumiestňovali na verejné priestranstvo, je to v rozpore s VZN 9/2018 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území Starého Mesta.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

16. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol upravený, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania