Krížna-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
darina 26. júna 2019

takto vyzerá priestor pri MHD Krížna, aj na druhej strane je to podobné

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situácia s košmi bola už vyriešená zmenou zmluvného dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania