Haburská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Peter Kreybig 09. júla 2019

vozidlo BL399IF parkuje pred našim domom už niekoľko mesiacov. Vyzerá ako opustené alebo ukradnuté a odložené. Zaberá parkovacie miesto obyvateľom domu Haburská 49/C, ktorí nemajú garážové státie. Vozidlo má platnú STK a EK do roku 2020. Vozidlo je na konci Teslovej ulice smerom von z mesta v Ružinove.

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

keďže ide o parkovanie na verejnom priestranstve, auto nie je vrakom, nie je žiadnym spôsobom poškodené a má platnú TK a EK, nevieme s tým nič robiť. Žiadnym spôsobom neporušuje zákon.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
22. júl 2019

Nivy

"Zaberá parkovacie miesto obyvateľom domu Haburská 49/C, ktorí nemajú garážové státie. " - ale má rovnaké právo tam parkovať, ako ktokoľvek z obyvateľov domu.
23. júl 2019

Peter Kreybig

Súhlasím, parkovať môže, ale také osrane vozidlo je nehygienické a budí odpor. Okolo chodia ľudia. Holuby majú spravidla TBC a tie kopy výkalov to šíria. Prosím MU aby aj k tejto problematike záujem stanovisko.
23. júl 2019

Nivy

to je pravda, vyzerá to nehygienicky. Čím to je, že je u vás taká koncentrácia holubov? Niekto z domu ich kŕmi?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania