Legionárska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 09. júla 2019

Nechutne zarasteny spinavy chodnik plny spakov.

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník na Legionárskej bol vyčistený.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania