Vyšehradská - čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Máša 17. júla 2019

Cestá nemá názov
Čierna skládka.
Ešte od zimy 2018/2019 nejaký dobrák vyhodil stavebný odpad na hranici s Rakúskom smerom k cintorínu z I. sv. vojny.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
20. júl 2019

Jerome

ano, a dalsia skladka je pri odbocke na tu betonovu cestu , kde vyvazaju/navazaju hlinu, presne oproti poslednej zahradke
20. júl 2019

Jerome

asi ide este o uplny koniec Kopcianskej

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.