Trnavské mýto-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 05. novembra 2019

Kvetináče na Trnavskom mýte pri zastávke autobusov smerom na Hlavnú stanicu sú plné smetí a buriny. Prosím o riešenie a údržbu (zelene).

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daný priestor bol cez víkend uprataný. Prikladám fotky.
S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii a stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava
16. august 2019

Peter Oravec

To, čo tu hovorí magistrát, nie je pravda.
O chvíľu doložím fotografie.
Podnet nie je vyriešený.
19. august 2019

Peter Oravec

Podnet znel:
"Kvetináče na Trnavskom mýte pri zastávke autobusov smerom na Hlavnú stanicu sú plné smetí a buriny. Prosím o riešenie a údržbu (zelene)."
To, čo tu hovorí magistrát, nie je pravda. Kvetináče sú stále plné smetí a buriny.
Podnet nie je vyriešený.
Prosím o preposlanie magistrátu.
19. august 2019

Peter Oravec

Podnet znel:
"Kvetináče na Trnavskom mýte pri zastávke autobusov smerom na Hlavnú stanicu sú plné smetí a buriny. Prosím o riešenie a údržbu (zelene)."
To, čo tu hovorí magistrát, nie je pravda. Kvetináče sú stále plné smetí a buriny.
Podnet nie je vyriešený.
Prosím o preposlanie magistrátu.
19. august 2019

Peter Oravec

Podnet znel:
"Kvetináče na Trnavskom mýte pri zastávke autobusov smerom na Hlavnú stanicu sú plné smetí a buriny. Prosím o riešenie a údržbu (zelene)."
To, čo tu hovorí magistrát, nie je pravda. Kvetináče sú stále plné smetí a buriny.
Podnet nie je vyriešený.
Prosím o preposlanie magistrátu.
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií. Veríme, že v dohľadnej dobe vám poskytneme stanovisko k riešeniu situácie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2019

Peter Oravec

To, čo tu hovorí magistrát, nie je pravda. Kvetináče sú stále plné smetí a buriny.
Podnet nie je vyriešený.
Prosím o preposlanie magistrátu.
21. september 2019

Matej Šebej

Zastavka trolejbusov je spinava, odpadky su pohadzane v betonovych kvetinacoch. Namiesto kvetov su tam spaky a smrad.
Podnet patri pod Dopravny podnik.
04. november 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo rok ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
04. november 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
04. november 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
04. november 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
05. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. december 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo 1 ignoruje aj tento podnet.
Prosím o zaslanie aktualizácie magistrátu.
19. december 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o zaslanie aktualizácie magistrátu.
20. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné kvetináče nie sú v správe hlavného mesta SR Bratislavy.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava
20. december 2019

Peter Oravec

Ľudia z magistrátu, mohli by ste si, prosím, prestať robiť tú nekonečnú srandu?
To je lož, že na tých kvetináčoch nemôžete robiť údržbu, pretože pri tomto istom podnete
ste 16. augusta presne o tých istých kvetináčoch napísali:
"Dobrý deň, daný priestor bol cez víkend uprataný. Prikladám fotky. S pozdravom, Oddelenie správy komunikácii a stavebných činností, Hlavné mesto SR Bratislava"

Prečo ste teda upratovali cudzí majetok na cudzích pozemkoch?
Vy vôbec netušíte, aké mesto spravujete. Klamete, zavádzate, vymýšľate si... a snažíte sa zakryť svoj alibizmus a impotenciu.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
23. máj 2020

Peter Oravec

Prosím o odstránenie týchto artefaktov z Trnavského mýta. Ako zábrany vjazdu áut majú slúžiť stĺpiky, a nie rozbité kusy betónu. Okrem toho ani tieto kusy betónu vo vjazde áut nebránia, lebo sú medzi nimi medzery, že by prešiel kamión. Esteticky je to katastrofa.
Neriešený podnet. Prosím o preposlanie.
23. máj 2020

Peter Oravec

Prosím o odstránenie týchto artefaktov z Trnavského mýta. Ako zábrany vjazdu áut majú slúžiť stĺpiky, a nie rozbité kusy betónu. Okrem toho ani tieto kusy betónu vo vjazde áut nebránia, lebo sú medzi nimi medzery, že by prešiel kamión. Esteticky je to katastrofa.
Neriešený podnet. Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania