Viedenská cesta-stará časť - chýbajúce rampy pre kočíky a vozíky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Dana Kadlicová 26. júla 2019

Pri prechode cez Viedenskú cestu od Sadu Janka Kráľa k Dunaju (minimálne na dvoch miestach) sú vybudované chodníky končiace iba schodiskom. Absolvovala som to 2 krát s kočíkom tak, že som musela vybrať dieťa a s kočíkom ísť popri schodisku po hline, alebo ho "terigať" cez schody s dieťaťom na rukách. Aj pre ženu s jedným dieťaťom je to dosť veľký problém. (Pre vozíčkara absolútne nemožné dostať sa na druhú stranu Viedenskej cesty). Zo strany od Dunaja sú vybudované popri schodoch aj rampy pre kočíky a vozíky. (viď. obrázok). Prosím, vybudujte podobné rampy aj zo strany od Sadu Janka Kráľa.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: MÚ Petržalka
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme, o doriešení podnetu Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania