Velehradská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Ako je možné, že si škola spraví z chodníka súkromné parkovisko? O to viac keď jediný prístup naň je cez prechod pre chodcov!

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. október 2019

vladimir filipek

Za 3 mesiace sa Vám nepodarilo preveriť situáciu? Pomôžem Vám. Posielam fotky z 31.10.2019. Stav nezmenený
04. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. júl 2020

Tomas Lago

Dobry den,
posunul sa nejak tento podnet?
20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že dodnes ste nedostali žiadnu odpoveď na Váš podnet. Opätovne sa preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania