Račianska-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Už tri mesiace neodpratané zvyšky po oprave výtlkov pri žst Predmestie na Račianskej. Ďalšie časti asfaltu spolu s dopravnou značkou sú hodené pri električkovej trati. To vaši dodávatelia po sebe nič neupracú a mestu to nevadí??

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. august 2019

Martin U

Kôpka vedľa cesty zmizla, neporiadok v koľajisku ostal
10. september 2019

Martin U

Neriešené. Značka Vám nikde nechýba? A čo kusy asfaltu pri trati?
17. september 2019

Martin U

Kusy starého asfaltu v kolajisku.
25. október 2019

Martin U

Stále neriešené. Tú značku si môže asi hocikto zobrať k sebe domov.
22. február 2020

Martin U

Neriešené.
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok v koľajisku bol odstránený spolu so značkou.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Martin U

Konečne. Trvalo to trištvrte roka. Muselo sa počkať na vytvorenie komunalneho podniku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania