Pluhová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Dano 18. augusta 2019

Pri garáži na ľavej strane sa nachádza odpad. Možno je načase ho odstrániť.

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania