Údernícka-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Slavomír Trnavský 15. augusta 2019

Vrak auta na parkovisku pred kupaliskom Matadorka, pod topolom.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené Mestskou časťou Bratislava – Petržalka.
Kto? Oddelenie životného prostredia MÚ Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania