Jantárová cesta - zničená lavička

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Znicena lavicka v blizkosti DK luky

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníkom pozemku je Hlavné mesto SR Bratislava, Mestská časť Bratislava-Petržalka nemôže vynakladať finančné prostriedky na opravy mestského mobiliáru, ktorý jej nebol zverený do správy.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania