Seberíniho-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Martin Mikoczi 24. augusta 2019

Odlomený stlpik pri OD kocka, Seberiniho 14 pri postovej schranke, na priechode pre chodcov

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. november 2019

Martin Mikoczi

Stále nebol nahradený, a jazdia tade autá
02. december 2019

Martin Mikoczi

Stále nič po 3 mesiacoch
02. december 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. február 2020

Anonymný užívateľ

Seberíniho-stĺpik-chýbajúci

Dobry den,

Stlpik z minuleho podnetu, kde bol poskodeny, uz zmizol uplne. Auta pouzivaju toto miesto na vjazd a vyjazd do a z priestoru pred OC Kocka, kde podla horizontalneho znacenia nemaju vobec co robit, ale viem, to kompetentnych vobec nezaujima. Dopravna situacia v okoli OC Kocka je uz neunosna, auta ilegalne parkuju na chodnikoch a miestach ktore vobec neboli budovane ako parkoviska. Aj na mieste byvalej gymnastiky si spravili parkovisko. Vsade same auta. Ilegalne pojazduju chodnik vychodne pri tomto OC, kde si kratia cestu na ulicu Gregorovej.
Vyzyvam samospravu, aby sa konecne odhodlala k rieseniu tejto situacie, dokym niekto nevezme riesenie do vlastnych ruk!
02. marec 2020

Martin Mikoczi

Dobrý deň, už sa Vám podarilo preveriť situáciu ? Prečo nie ste schopní za 6 mesiacov vyriešiť/opraviť takúto banalitu. Veľké sklamanie z MiÚ Ružinov
06. marec 2020

Odkaz pre starostu

Podnet preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.