Haanova - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ivan 19. augusta 2019

Dlhodobo odstavené vozidlo s dávno prepadnutou STK a EK parkuje cez dve miesta

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania