Čierna skládka pred rampou na Ostružinovom chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Peter 08. septembra 2019

Nelegálna skládka odpadu na území CHKO Malé Karpaty. V tesnej blízkosti Ostružinového chodníka, kaďial prechádzajú ľudia od Tesca Lamač na Železnú studničku za rekreáciou a oddychom v prírode.

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku na mieste prebehla kontrola.
Čierna skládka sa nachádza na pozemku ML. Pracovníci ML boli o tejto skutočnosti informovaní.
Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, naši pracovníci odpad odstránia.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 3. štvrťrok 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
06. september 2019

Peter

Odpad bol odstránený a už je tam zasa nový odpad. Toto miesto nevyhnutne potrebuje trvalé riešenie. Fotopascu. Posunúť rampu nižšie. Alebo tam postaviť policajta, ktorý bude vinníkov biť obuškom po hlave.
11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Smetie opäť odstránili, zvážime aj ďalšie preventívne riešenia.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania