Jiráskova - neodpratané zvyšky asfaltu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Zuzana 20. augusta 2019

Ul. Jiraskova - MDH zastavka "Markova". Po oprave zastavky na nej zostal stavebny odpad (zvysky asfaltu). Zastavka je uz v prevadzke a odpad neodpratany.

24. august 2019

Martin Nýdr

A to odfušované ukončenie asfaltu "dostratena" bez obrubníka?? To je hanba takáto robota!
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontaktovali sme Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

asfalt už je odstránený.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania