Vyrubany strom - AS Nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Jan Hubar 17. februára 2014

Vyrubany strom na zastavke MHD AS Nivy, kedy bude vysadeny novy ako nahrada? Dakujem

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto. Váš podnet ohľadom vyrúbaného stromu sa vyrieši ukončením rekonštrukcie ulice Mlynské Nivy a výstavby novej autobusovej stanice, ktoré je plánované na tretí kvartál 2020. V pláne je aj revitalizácia priestoru za budovou VÚB. Ďalšie detaily budú známe v priebehu budúceho roka. Zeleň a životné prostredie je pre mesto veľmi dôležitá téma a budeme sa sústrediť aj na jej výsadbu v oblasti stanice a Nív. Veríme, že nová ulica prinesie väčší komfort obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. Zároveň sa chceme ospravedlniť za dlhodobé neriešenie vášho podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. november 2019

Martin Uváček

Podnet sa môže uzavrieť. Cely priestor sa momentálne prestavuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania