Vajnorská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Andrej 24. augusta 2019

Parkujuce automobily pravidelne na tomto mieste znecistuju chodnik a cestu...Aspon vidno ako ludia v tej firme pristupuje k nasemu zivotnemu prostrediu...po tom ako boli zverejnene informacie o odpade v obchvate ma toto ich spravanie nenechalo na pokoj...

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v predmetnom mieste komunikácie Vajnorská bol spracovaný projekt dopravného značenia, kde bolo navrhnuté umiestniť dopravné zariadenie - koly. Projekt bude predložený do Operatívnej komisie pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení Magistrátu hl. m. SR Bratislavy na odsúhlasenie Krajskému dopravnému inšpektorátu. Po odsúhlasení bude postúpený na určenie cestnému správnemu orgánu. Po vydaní určenia realizáciu zabezpečí Oddelenie správy komunikácií magistrátu.

Oddelenie dopravného inžinierstva
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania