Račianska-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Sofer 26. augusta 2019

Vyjazd z parkoviska BILLA je blokovany vyhlad na rychlo prichazdajuce auta
zvycajne vo vlnach z krizovatky Velkym zelenym kontajnerom pred domom Racianska 38
miesta na kontajner je z opacnej strany dost osobnemu autu to vyrazne kazi vyhlad
a ked sa clovek posunie aby videl uz trci do jazdneho prudu.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bol vykonaný štátny odborný dozor, pri ktorom sa potvrdili skutočnosti uvedené v podnete. Spoločnosť OLO a.s. bola vyzvaná k odstráneniu/premiestneniu nádoby na sklo tak, aby nebránila vodičovi v rozhľadovom poli.

S pozdravom

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.