Pekná cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 27. augusta 2019

„Novo“ položený asfalt na účelovej komunikácii Pekná cesta, lokalita Spariská, sa láme/drolí už niekoľko mesiacov. Menšie/väčšie kusy úlomkov sú často rozťahané uprostred vozovky - žiadam o vyčistenie/odstránenie.

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za podnet, rozbitý asfalt sme odstránili a zlikvidovali.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.