Šalviová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

suchú drevinu evidujeme a bude odstránená v mimovegetačnom období.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Tomas

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania