M. Schneidera Trnavského-nebezpecna kanalizacna sachta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Nebezpecna kanalizacna sachta bez prekrytia medzi cestou a zdravotnym strediskom na Schn.Trnavskeho. Diera je prikryta iba zostarnutou gumou, vcera do nej takmer spadla moja dcera, zasekla sa jej noha v medzere.Prosim o urgentne zabezpecenie poklopu, aby sa nestalo nestastie.Dakujem.

06. september 2019

Martina

foto2
23. september 2019

Martina

Mozete mi prosim napisat preco?
24. september 2019

Odkaz pre starostu

Samospráva do 14 dní nevložila odpoveď, status podnetu sa preto zmenil na "neriešený".
Podnet preto opatovne odosielame samosprave,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet na opravu kanála bol zaradený do plánu opráv.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania