Pekná cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tim 07. septembra 2019

Cierna skladka stavebneho odpadu na parcele KN C 9379 vo vlastnictve hlavneho mesta.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.