Račianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Jaroslav B 08. septembra 2019

Račianska 143. Dlhodobo nepoužívané Mitsubishi Carisma. TK a EK skončili v marci. Treba odstrániť. Veľajšie autá sú na tom podobne, avšak im ešte platí STK.

14. október 2019

Martin U

Zatiaľ bez odozvy MČ.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odstránenie dodávateľov do konca tohto kalendárneho roka.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania