Mamateyova - reklama - vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

vizualna opacha, za nou dalsi reklamny banner. je mozne to odstranit? spati to okolie. zaroven na foto mozete vidiet krive nenatrete stlpiky pri semafore, popraskany asfalt a povyrastanu travu z asfaltu a tak dalej. nikomu to nevadi? takto vyzera velmi vela miest v petrzalke. bol som zhrozeny. dakujem za vyriesenie a prajem pekny den

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania