Vajnorská-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 15. septembra 2019

S podtitulom "Zbytočný stánok PNS, v ktorom si noviny nekúpite".

Založenie tohto podnetu je inšpirované dvoma staršími, v ktorých boli riešené vraky vozidiel: 57792 (zelená Felicia, v riešení) a 59003 (biely SEAT Inca, vyriešený). Podstata problému sa dlhodobo rozkladá (aj rozpadá) v susedstve vrakov. Konkrétne na rohu objektu bývalého Istrochemu (resp. Mega Nábytok). Kedysi to bol akiste užitočný a vhodne umiestnený novinový stánok, ktorý slúžil pracovníkom priľahlého priemyselného areálu, cestujúcim z autobusov a električiek, atď. Teraz akurát špatí už beztak dosť zanedbanú lokalitu. V stánku aj jeho okolí je množstvo odpadkov, samotná "búda" je hrdzavá a poškodená, ale bezdomovci si tu sídlo zatiaľ nespravili. Rozobrať a odviezť, vďaka.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
24. november 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, snad ten verejny poriadok bude zjednany, okolie budy byvaleho stanku PNS vyzera hrozne...
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol opakovane urgovaný a preposlaný na vyriešenie.
Oddelenie územného konania a stavebného poriadku písomne vyzvalo vlastníkov stánkov na ich odstránenie.

Kancelária starostu
07. február 2020

Martin U

Bez zmeny.
27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku sa ešte riešia vlastnícke práva.

Kancelária starostu
12. apríl 2020

Martin U

Stále podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.