Vyšehradská - problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin 21. septembra 2019

Autá na Vyšehradskej 10 pravidelne blokujú chodník aj priechod pre chodcov nenašiel navrhujem tam dať betónový kochlik zeminu a kvety alebo kricek mám alebo navrhnite niečo vy Polícia neriešil situáciu

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho riešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania