Zátišie-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Nahlasujem lesenie zaberajuce cely chodnik. Obchadzat sa musi cez cestu. Za napravu dakujem.

07. október 2019

Michal

Dobry den,
prevcerom som isiel zase okolo a vyzera to stale rovnako.
Za presetrenie dakujem.
12. október 2019

Michal

Dobry den, po novom uz zacali aj vykopove prace, ktore zuzili vozovku do 1 pruhu. Super bezpecne sa obchadza to lesenie👍
14. október 2019

Michal

Dobry den,
dalo by sa prosim preposlat este raz na Nove Mesto?

Dakujem.
14. október 2019

Matej Šebej

@Michal - opatovne zaslane na BaNM.

Administrátor OPS pre MČ BaNM
01. november 2019

Michal

dnes
04. november 2019

Michal

Dobry den,
dalo by sa prosim niekoho zaurgovat? Idealne mozno na starostu.

Dakujem.
04. november 2019

Matej Šebej

@Michal - opatovne zaslane na BaNM.

Administrátor OPS pre MČ BaNM
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku. Podnet sme urgovali.

Kancelária starostu
17. jún 2020

Michal

Dobry den, podnet mozete uzavriet. Nikto s tym nic neurobil, takze si to v pohode doomietali a zlozili. Trvalo to len zopar mesiacov. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania