Plickova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

Dlhodobo odstavená Toyota Yaris na Plickovej 5. Tk a Ek uplynuli v 11/2018. Pod aj na vozidle je vrstva špiny, čiže nepohlo sa už vyše roka. Potrebné ho dať odstrániť.

01. november 2019

Martin U

Za vyše mesiaca žiadna reakcia na tento podnet.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. O jeho prítomnosti vieme a je zaradené v zozname vrakov na odstránenie. Verím, že bude odstránené do konca tohto kalendárneho roka.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Držiteľ vozidla si obnovil TK aj EK.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania