Račianska-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Predný smetný kôš na zastávke ŽST Vinohrady smerom do mesta má zhorené plastové vnútro. Treba ho nahradiť kovovým.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kôš bol tento týždeň vymenený.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
03. október 2019

Martin Uváček

Kôš už má kovové vnútro. No predtým ste mohli vybrať špinu pod ním na spodu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.