Zlaté piesky-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na krizovatke Zlate piesky a Cesta na senec, je poskodena a vyblednuta znacka "Daj prednost v jazde".

19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenia na svetelnej signalizácii nezabezpečuje mestská časť Bratislava-Ružinov. Nakoľko svetelné signalizácie v hlavnom meste zabezpečuje Magistrát hlavného mesta, zodpovednosť za podnet presúvame na nich.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. apríl 2020

Martin Uváček

Vyblednutá značka zatiaľ vymenená nebola. Podnet neriešený.
07. apríl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

správca dopravného značenia z Oddelenia správy komunikácií nás informoval, že predmetná závada dopravného značenia bola odstránená. Dopravné značenie bolo vymenené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Posielame aj fotodokumentáciu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania