Kukučínova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomešťan 03. novembra 2019

Na zastávke MHD „OD Slimák“, v smere na Trnavské mýto (č.51) a ul.Jasovská (č.98), sú neorezané stromy/kríky/burina, zasahujúce do chodníka/nástupišťa.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania zeleň, ktorá prerastá cez betónový múr je na pozemku ŽSR. Požiadali sme písomne majiteľa pozemku o nápravu. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
26. november 2019

Martin Uváček

Bez zmeny zatiaľ.
15. január 2020

Novomešťan

Problém je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania