Bajzova-neporiadok-čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Na rohu Trnavskej cesty a Bajzovej sa uz dlhsi cas rozsiruje nelegalna skladka pneumatik, pribudla i chladnicka a dalsi odpad. Nikto z kompetentnych si to na tak frekventovanom mieste nevsimol?

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
01. máj 2020

Martin Uváček

Skládka pneumatík tam už dávno nie je.
01. máj 2020

Hatshi

Skladka bola odstranena do tyzdna. Asi zo strany samospravy... neviem isto. Kazdopadne to bolo vyriesene v rekordnom case. 👍
11. máj 2020

Martin Uváček

Aktualizuje niekto tieto podnety? Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania