Lietavská - nelegálne umiestnená reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 07. novembra 2019

Nelegalna reklama na Znievskej opakovane rok čo rok po celej petržalke žiadam vás odstránenie + poučiť tých čo to robia.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania