Budatínska - nelegálne umiestnená reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Zaslané samospráve
meno
Peter 07. novembra 2019

Nelegalna reklama opereta o strom na Budatinskej ulici ♧

07. november 2019

Jerome

je aj na Halovej
07. november 2019

Daniel Hnorijan

túto pliagu treba odstrániť.
08. november 2019

Jerome

je na viacerych uliciach Petrzalky, viaceri ju videli
10. november 2019

Jerome

aj od Bergu smerom na BA, takmer pod znackou, ze ste v Bratislave..:)
kym petrzalsky urad odpovie bude aj po Burze , muhahaha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania