Dr. Vladimíra Clementisa-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Nesvieti svetelné značenie Prechod pre chodcov smerom od Avionu.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania